Legalan NOD32 sa popustom

Započeo holodoc, 19.12.2008, 17:31

prethodna tema - sledeća tema

holodoc

19.12.2008, 17:31 Poslednja Izmena: 19.12.2008, 21:04 od holodoc
S obzirom da lično koristim NOD32 od prvog dana kako se našao na tržištu (ima dobrih šest-sedam godina od tada ako se ja dobro sećam) želim da skrenem pažnju studentima (pre svega redovnim) koji mogu po izuzetno povoljnoj ceni da nabave legalne verzije NOD32. Naime, lično na kućnom računaru koristim legalnu verziju NOD32-a već jedno dve godine i mogu reći da sam prezadovoljan. Kada pogledam kakvi sve sve crack sistemi isporučuju uz novu 3 verziju NOD-a blago rečeno me uhvati jeza.

Dakle... Moja preporuka svim studentima koji su zainteresovani da putem dole navedenog linka rezervišu sebi licencu po veoma povoljnim cenama. Prednosti kupovine originalnog softvera ovde su stvarno te da nećete nikada više razmišljati šta to neki tamo crack, fix ili štatijajošznam radi u pozadini dok vas NOD kao štiti.

Na seldećoj adresi možete se informisati i naručiti NOD:

NOD32

Za studente su pre svega interesantne Home verzija Smart Secutity-ja i NOD32 Antivirus. Bussiness varijanta Smart Security-ja je previše natrpana opcijama koje su realno potrebne samo velikim firmama i kompanijama. Inače Smart Security u sebi sadrži i firewall tako da vam isti neće biti potreban kao zasebno rešenje.

Što se tiče naručivanja za studente potrebno je na naznačenu adresu samo poslati original potvrde da ste redovan student fakulteta i dobićete popust od 50%. Primera radi za uračunat kurs od 84 dinara za evro cene oba paketa bi bile sledeće:
NOD32 Smart Secutity Home Edition - 1915 din. za licencu od godinu dana
NOD32 Antivirus - 1276 din. za licencu od godinu dana.

Dakle za manje od 2000 dinara imate kompletnu zaštitu računara sa potpuno funckionalnim NOD32 antivirus i firewall sistemom koji garantuje da će raditi ispravno ;) Stvarno nije vredno uopšte razmišljati o tome gde naći sledeći crack i sl.

BTW, popust važi i za obrazovne ustanove tako da možda ne bi bila loša ideja preporučiti recimo i fakultetu da po smešnoj ceni od 1200 dinara po licenci zaštiti svoje računare pošto koliko ja znam 217 kabinet (a i većina ostalih kad smo već kod toga) koristi Trial verzije.

<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
    private function 
__construct(){
        
parent::__destruct();
    }; 

// EOF -> life.php

Nikola

NOD32 Smart Secutity Home Edition bi vredelo uzeti . Nije mnogo. 2000 dinara se lako potrosi na razne gluposti. O tome cu dobro razmisliti. Vredelo bo imati licenciran antivurus na notebook-u posto poslednjih meseci OS na njemu trpi doslovno sve i svasta.
...and justice for all

holodoc

Lično koristim legalnu verziju NOD32 Smart Security-ja ne zato što teram neki inat domaćem široko-rasprostranjenom i ustaljenom mišljenju "hardver za sve na dedinoj deviznoj knjižici, softver da bude jeftiniji od bureka sa mesom u pekari kod Princa" nego zato što ipak pričamo o softveru koji treba da zaštiti sistem od svega i svačega. Čak štaviše u najvećem broju slučajeva pokazalo se da je upravo crack, patch, netloader ili neko slično parče softvera koje se uglavnom koristilo za razbijanje zaštite softvera zaduženo za probleme tipa uspela infiltracija virusa, trojanaca i sl. Da ne pričam da skoro svaki tip crack-a u sebi sadrži bar jednog trojanca, rootkit itd.

Smart Security je stvarno dobra kupovina. Za 2000 dinara dobija se godišnja licenca koja podrazumeva update bez potrebe da na svakih nedelju-dve dana tražite nov način da skinete sveže update-e definicija. Uz to NOD32 SS u sebi već sadrži firewall, antispam, antiphishing i još par drugih korisnih modula. Dakle "all in one" paket koji dolazi iz renomirane i uveliko proverene firme.

Apsolutno sve preporuke.
<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
    private function 
__construct(){
        
parent::__destruct();
    }; 

// EOF -> life.php

Nikola

Citat: holodoc  20.12.2008, 19:13
Lično koristim legalnu verziju NOD32 Smart Security-ja ne zato što teram neki inat domaćem široko-rasprostranjenom i ustaljenom mišljenju "hardver za sve na dedinoj deviznoj knjižici, softver da bude jeftiniji od bureka sa mesom u pekari kod Princa" nego zato što ipak pričamo o softveru koji treba da zaštiti sistem od svega i svačega. Čak štaviše u najvećem broju slučajeva pokazalo se da je upravo crack, patch, netloader ili neko slično parče softvera koje se uglavnom koristilo za razbijanje zaštite softvera zaduženo za probleme tipa uspela infiltracija virusa, trojanaca i sl. Da ne pričam da skoro svaki tip crack-a u sebi sadrži bar jednog trojanca, rootkit itd.

Smart Security je stvarno dobra kupovina. Za 2000 dinara dobija se godišnja licenca koja podrazumeva update bez potrebe da na svakih nedelju-dve dana tražite nov način da skinete sveže update-e definicija. Uz to NOD32 SS u sebi već sadrži firewall, antispam, antiphishing i još par drugih korisnih modula. Dakle "all in one" paket koji dolazi iz renomirane i uveliko proverene firme.

Apsolutno sve preporuke.

Slažem se u potpunosti. Ubija me u pojam traženje raznih username i password rešenja, ne bi li nekako došao do poslednjih definicija za NOD SS. A crack-ovi i razni patch-evi nisu dali nikakav koristan rezultat vredan pomena. Pravili su grdne probleme. Ovo smatram odličnom investicijom. Jeza me hvata kada neko ubaci USB flash u moj računar, a upozorenja samo iskaču. Istina je da će mnogi reći da je ovo čisto bacanje para, ali ipak uvek sam terao po svome. Ono sto je za nekoga dobro, automatski ne znaci da je dobro za mene. Definitivno ću licencirati moj NOD32 Smart Security. Smatram da vredi.  =;
...and justice for all

marjan

Ovo je odlična prilika - NOD je i dalje u top 5 antivirusa. Bilo bi izuzetno dobro da Fakultet nabavi registrovane verzije nekog kvalitetnog antivirusa za svoje računarske učionice i laboratorije. Siguran sam da bi discount bio značajan.
Unix is user-friendly—it's just choosy about who its friends are.