Java aplikacija - mobilni

Započeo maxogm, 30.01.2009, 00:14

prethodna tema - sledeća tema

maxogm

30.01.2009, 00:14 Poslednja Izmena: 30.01.2009, 00:21 od maxo
Pozdrav, evo malo se zezam sa ovim java aplikacijama za mobilni....
Pa imam jednu molbu:
Moze li neko da proba ovaj programcic(ako je ovo uopste neki program), inače program simulira samo neko logovanje korisnika.

username: maxo
password: maxo

Interesuje me samo da li ovo radi.

Minimalni potrebni zahtevi:
Vas telefon mora podržavati: CLDC-1.1 i MIDP-2.0

Marko Аcović

Ovaj .jar bi trebalo da je izvrsni fajl a ovaj .jad mi nije poznat. Mislim da u NetBeans-u imas simulator gde bi mogao da probas. Probaj tako.

holodoc

Nažalost iz nekog razloga nisam uspeo da nateram Midway da uploduje aplikaciju na telefon tako da ću s obzirom na obaveze pokušati kasnije da vidim u čemu može biti problem. CLDC i MIDP u svakom slučaju odgovaraju ali očigledno je da ja imam nekih problema sa drajverima za konektovanje na telefon s obzirom da su se ovi u Motoroli napravili pametni pa od babe napravili tranvestita kada je u pitanju nova verzija njihovog Phone Toolsa uz koji dolazi i zvaničan drajver za Motorole  :((

Vezano za jad-ove... U pitanju su poprilično važni fajlovi jer primera radi veoma mali broj (a možda čak i svi nisam siguran) modela Motorole odbija da "povuče" jar fajl bez odgovarajućeg jad-a. Jad je u suštini ni manje ni više smao fajl koji opisuje karakteristike jar fajlova. Ukoliko za određeni jar fajl ne postoji odgovarajući jad veoma ga je lako napraviti JADMaker-om.
<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
    private function 
__construct(){
        
parent::__destruct();
    }; 

// EOF -> life.php

holodoc

04.03.2009, 22:11 #3 Poslednja Izmena: 04.03.2009, 22:14 od holodoc
Aplikacija radi dobro.

Uppovao sam je na svoju Motorolu V3x RAZR i pokrenuo.

Uspešno sam se logovao sa parametrima i došao do dela gde imam par nekih radio dugmadi.

Pogrešno uneti parametri takođe reaguju sa "Please try later".  :)
<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
    private function 
__construct(){
        
parent::__destruct();
    }; 

// EOF -> life.php