Slagalica, pogadjanje

Započeo maxogm, 16.02.2009, 20:54

prethodna tema - sledeća tema

maxogm

16.02.2009, 20:54 Poslednja Izmena: 22.02.2009, 17:14 od maxo
Evo prve verzije one igre pogadjanja iz slagalice. Za telefone sa ekranom manje širine od 240px, nisam siguran da će raditi. Ko hoće može probati pa nek javi.

holodoc

"Dobro veče..."  :D

Elem uspešno sam uppovao aplikaciju na Motorolu V3x RAZR i pokrenuo je međutim čim krenem na novu igru i igra se pokrene ne mogu da unesem znakove na način koji je opisan u uputstvu. Dakle pojave se znakovi pri vrhu ali kada ukucam bilo koji broj ništa se ne dešava...

Možda fali Milka Canić  :((
<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
    private function 
__construct(){
        
parent::__destruct();
    }; 

// EOF -> life.php

maxogm

Hm... nemam pojma šta je...

Do sada sam ovo testirao na Nokiji sa integrisanim OS-om i Symbian-om, Sony Erricson-u w810 i onom Filipovom cudu sa Windows Mobile-om... I svuda je radilo manje vise OK.

Jel ti ta motorola CLDC 1.1 i MIDP 2.0, ako nije reci da iskompajliram jednu verziju za tebe.

holodoc

Jeste... CLDC 1.1 i MIDP 2.0 kompatibilna je :) Znači probao sam unošenje pritiskanjem brojeva a aplikacija sve vreme ne reaguje sve dok ne izađem iz nje :) Meni i About sekcija rade dobro :)
<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
    private function 
__construct(){
        
parent::__destruct();
    }; 

// EOF -> life.php

maxogm

Evo poslednje verzije... kao i celokupnog source koda...

holodoc

Ajde probaću da je uploadujem  na telefon pa da vidimo da li će da radi  (:I
<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
    private function 
__construct(){
        
parent::__destruct();
    }; 

// EOF -> life.php

holodoc

I opet nema Milke Canić  :dzavo: Kako bre može jedna Slagalica da postoji bez Milke Canić? :) Mogao si odmah na početku aplikacije da staviš njenu sliku na kojoj piše "Dobro jutro ~O)" Siguran sam da bi aplikacija bila jedinstvena :utata: Nažalost meni opet iz nekog razloga aplikacija ne preproznaje pritisak tastature. Možda je neki problem do ovog uploadera pa ću kasnije pogledati da nađem noviji.
<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
    private function 
__construct(){
        
parent::__destruct();
    }; 

// EOF -> life.php