DIPLOMIRALI - Školaska 2010/2011. godina

Započeo Siniša Ranđić, 10.10.2010, 13:16

prethodna tema - sledeća tema

Siniša Ranđić

10.10.2010, 13:16 Poslednja Izmena: 22.01.2012, 19:06 od Siniša Ranđić
U okviru ove teme biće prikazani diplomski radovi studenata koji su svoj rad uradili u okviru LABORATORIJE ZA RAČUNARSKU TEHNIKU

Siniša Ranđić

10.10.2010, 13:22 #1 Poslednja Izmena: 27.10.2010, 21:57 od Siniša Ranđić
Student ZEČEVIĆ IVAN diplomirao je iz predmeta Računarski VLSI sistemi odbranom diplomskog rada pod naslovom "KORIŠĆENJE SOLARNIH ĆELIJA ZA NAPAJANJE RAČUNARSKIH UREĐAJA"

Siniša Ranđić

30.10.2010, 19:35 #2 Poslednja Izmena: 30.10.2010, 19:37 od Siniša Ranđić
Student VOJVODIĆ SAŠA diplomirao je iz predmeta Operativni sistemi odbranom diplomskog rada pod naslovom "FreeRTOS - PRIMENA NA ARM CORTEX-M3 PROCESORSKOM JEZGRU"

Marko Аcović

Ovo je cisto razmisljanje. Mozda ne bi bilo lose da pored postova gde se kaze ko je kad diplomirao, postoji u prvom postu npr i jedna tabela gde ce biti prikazani svi koji su diplomirali u odredjenom periodu. Tako je preglednije, meni bar.

marjan

Baš su zanimljive ove teme!
Da li postoji e-verzija diplomskih da se preuzme??
Unix is user-friendly—it's just choosy about who its friends are.

Siniša Ranđić

05.11.2010, 19:29 #5 Poslednja Izmena: 06.11.2010, 02:48 od Siniša Ranđić
Nažalost, objavljivanje ovakvih informacija na Forumu je čisto "nužno zlo". Mesto za ovo je sajt Laboratorije za računarsku tehniku, koga nažalost još uvek nemamo. Kada ga budemo napravili, a nadam se da će to biti uskoro onda će sve biti drugačije organizovano.

Što se tiče elektronskih verzija radova, ja ću se potruditi da uvek kada to bude moguće priložim i njih uz ovo obaveštenje. U slučaju dva diplomska rada, koji su ovde objavljeni problem je bio što su rađeni na daljinu pa nemam završnu verziju rada u elektronskom obliku. Zamoliću njihove autore da mi ih pošalju.

Inače ja sam u okviru podforuma Studentski projekti pokušao da preko Uputstava i Preporuka pomognem studentima u izradi diplomskih radova. Takođe sam priložio i Word Templates pojedinih elemenata diplomskog rada koji studentima treba da olakšaju pisanje u tehničkom smislu.

Siniša Ranđić

Student JOVIČIĆ SNEŽANA diplomirala je iz predmeta Operativni sistemi odbranom diplomskog rada pod naslovom "REAL - TIME OPERATIVNI SISTEMI"

Siniša Ranđić

Student MILINKOVIĆ STEFAN diplomirao je iz predmeta Arhitektura i organizacija računara odbranom diplomskog rada pod naslovom "VREDNOVANJE ARHITEKTURA PROCESORA SAVREMENIH RAČUNARA"

Siniša Ranđić

Citat: marko_gm  05.11.2010, 14:00
Ovo je cisto razmisljanje. Mozda ne bi bilo lose da pored postova gde se kaze ko je kad diplomirao, postoji u prvom postu npr i jedna tabela gde ce biti prikazani svi koji su diplomirali u odredjenom periodu. Tako je preglednije, meni bar.

U toku je unošenje podataka o diplomiranim studentima na smeru/studijskom programu Računarska tehnika u periodu 1.10.2009. - 30.09.2010. godine. Kada se to završi u okviru ove teme biće data tabela sa spiskom studenata koji su diplomirali do 30. septembra 2010. godine na smeru/studijskom programu Računarska tehnika.

Siniša Ranđić

Student RADOSAVLJEVIĆ MARKO diplomirao je iz predmeta Operativni sistemi I odbranom diplomskog rada pod naslovom "SERVERSKA PODRŠKA PRIKAZU METEOROLOŠKIH PODATAKA"

Siniša Ranđić

Student KUZMANOVIĆ KATARINA diplomirala je iz predmeta Arhitektura i organizacija računara odbranom diplomskog rada pod naslovom "ARHITEKTURA PROCESORA SA VIŠE JEZGARA"

Siniša Ranđić

Student BRATULJEVIĆ MOMČILO diplomirao je iz predmeta Operativni sistemi odbranom diplomskog rada pod naslovom "RUTIRANJE U IP MREŽAMA"

Siniša Ranđić

Student VIDOJEVIĆ MARKO diplomirao je iz predmeta Operativni sistemi II odbranom diplomskog rada pod naslovom "SERVERSKA PODRŠKA INTELIGENTNIM SENZORIMA"

Siniša Ranđić

Student ĐOKOVIĆ MARKO diplomirao je iz predmeta Arhitektura i organizacija računara odbranom diplomskog rada pod naslovom "INTELIGENTNI SENZORI"

Siniša Ranđić

30.12.2010, 23:47 #14 Poslednja Izmena: 30.12.2010, 23:51 od Siniša Ranđić
Student RADIVOJEVIĆ SAŠA diplomirao je iz predmeta Operativni sistemi II odbranom diplomskog rada pod naslovom "SERVERSKA PODRŠKA RAZVOJU MOBILNIH APLIKACIJA"