Studentska praksa u kompaniji "Telekom" A.D.

Započeo Siniša Ranđić, 16.06.2015, 00:03

prethodna tema - sledeća tema

Siniša Ranđić

Danas sam iz Centra za razvoj karijere Univerziteta u Kragujevcu dobio poruku sledeće sadržine:
Поштовани професоре Ранђићу,

Са задовољством Вам прослеђујем конкурс за пријаву за стручну праксу у компанији Телеком А.Д.
Наши партнери у компанији су уважили Ваше сугестије и план је да се пракса реализује током лета, односно од 01. јула. 
Сама пријава је прилично једноставна, потребно је да  Ваши студенти доставе свој CV и упут на праксу од стране Факултета. Претпостављам да ћете Ви написати тај упут на стручну праксу за Ваше студенте.
Конкурс је управо објављен на сајту Центра: http://www.razvojkarijere.kg.ac.rs/article/konkursi/strucna-praksa-u-kompaniji-telekom-srbija-ad.htmlа до краја дана ће бити и на сајту Универзитета. Рок за пријаву је 25. јун. По истеку рока, ми ћемо све пријаве проследити Компанији и оно ће вршити селекцију (у случају да се пријави више студената него што има расположивих места)
Најљубазније Вас молим да информацију проследите Вашим студентима.
Срдачан поздрав и леп дан желим,
Милица Спасојевић

Kao što pisac poruke pretpostavlja spreman sam da zainteresovanim studentima računarskog inženjerstva, za čiju sam stručnu praksu zadužen napišem uput za praksu, kako bi se iskoristila ova lepa prilika da se određeno vreme provede i upozna sa radom jedne velike i profitabilne kompanije, kao što je Telekom. 

Marko Аcović

Podrzavam svaku inicijativu za prakticnom nastavom. Nadam se da ce odziv biti dobar kao i da je ovo tek pocetak saradnje fakulteta sa privredom.