Novi početak

Započeo Siniša Ranđić, 28.12.2016, 20:31

prethodna tema - sledeća tema

Siniša Ranđić

Ovom porukom postadoh član sa najvećim brojem poruka na Forumu. Ne ponosim se previše time. Voleo bih da tu poziciju drži neko od vas mlađih. Jer vama priliči da se borite za neke bolje rezultate, a ne meni. Zato sam dugo razmišljao gde da lociram svoju poruku. I skromno odabrah da to jednostavno bude nešto kao obaveštenje. I da usput konstatujem nešto - aktivnost na Forumu je bila veća, bar po broju poseta nego što to pokazatelji nas članova daju da se vidi. Kao da u nas više veruju oni što nas posećuju kao gosti. Ali kada vide da mi koji smo članovi nismo baš preterano aktivni, izvinjavam se izuzecima, i oni će dići ruke. Jer Forum i nije namenjen samo da se vidi šta ima da kažu oni recimo iskusni. Ovde svoje ideje, nedoumice i dileme treba da iznesu upravo oni koji tek kreću stazama struke. Time će pomoći i onim iskusnima da sagledaju šta je to što naše mlađe kolege muči i gde treba fokusirati napore da problema bude što manje. 
Na početku nove školske godine pokrenuli smo neka važna pitanja, čulo se tu dosta lepih mišljenja, sugestikja, ali kritika. Ako žćelimo napred sve se to mora uzeti u obzir, jer ako ostanemo gluvi na vox populi biće kao u onoj baladi - Sve će to o mila mila moja prekriti ruzmarin, snjegovi i šaš. I u ime toga svim članovima CSL Foruma i svim onim koji nas kao gosti svakodnevno posećuju želim srećnu, veselu i pre svega uspešnu novu 2017. godinu.