Šrafovi i šrafčići

Započeo Marko Аcović, 15.11.2010, 22:19

prethodna tema - sledeća tema

Marko Аcović

CitatMali sam ja šraf u mašineriji zvanoj TF ;)

Nemoj tako da razmisljas. Dokle god postoji dobra volja za promenom, dobro je, pa cak iako je u pitanju "mali shraf" :). Ne valja kad je mrtvo more. Mora da postoji izvor turbulencije i to je dobro. S druge strane, siguran sam da ces naici na podrsku studenata, kako aktivnih, tako i onih koji su odavno zavrsili. Evo, tu smo svi da pomognemo ako treba :)

gagi

Citat: marko_gm  15.11.2010, 22:19
CitatMali sam ja šraf u mašineriji zvanoj TF ;)

Nemoj tako da razmisljas. Dokle god postoji dobra volja za promenom, dobro je, pa cak iako je u pitanju "mali shraf" :). Ne valja kad je mrtvo more. Mora da postoji izvor turbulencije i to je dobro. S druge strane, siguran sam da ces naici na podrsku studenata, kako aktivnih, tako i onih koji su odavno zavrsili. Evo, tu smo svi da pomognemo ako treba :)

Podržavam diskusiju.  :)

Marko Аcović

Citat: gagi44  15.11.2010, 22:36
Citat: marko_gm  15.11.2010, 22:19
CitatMali sam ja šraf u mašineriji zvanoj TF ;)

Nemoj tako da razmisljas. Dokle god postoji dobra volja za promenom, dobro je, pa cak iako je u pitanju "mali shraf" :). Ne valja kad je mrtvo more. Mora da postoji izvor turbulencije i to je dobro. S druge strane, siguran sam da ces naici na podrsku studenata, kako aktivnih, tako i onih koji su odavno zavrsili. Evo, tu smo svi da pomognemo ako treba :)

Podržavam diskusiju.  :)

Jesam ti rekao da ces da dobijes podrsku :).
Jos kad se ovo plasira studentima, siguran sam da ce da upali.

holodoc

Citat: marjan  15.11.2010, 22:15E, bez šale, rad sam da se informišem, ali to je ipak za novu temu, malo jesmo spinovali ovde, ali što je mnogo-mnogo je.  :I
Tako je, dosta ste spamovali ovu temu :whackbutt: :D
<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
    private function 
__construct(){
        
parent::__destruct();
    }; 

// EOF -> life.php

marjan

Pazi, nisam ja ono-malodušan, ;9
Imaš i bitnih malih šrafova - na kojekakvim ventilima, crvenim dugmićima i sl.  :D

LM, ne može čovek na puno toga da utiče, a entuzijazam traži puno vremena. Gledam evo RCUB: pa to je mini-fakultet! Puno ljudi uključeno u projekte, programiraju, administriraju, poučavaju... Što si manji, imaš više all-in-one rešenja. :)

(Ups, evo je holodoc posegnuo za represijom... Vid'te šta ćete: split, lock, whatever...)
Unix is user-friendly—it's just choosy about who its friends are.

gagi

Citat: marjan  15.11.2010, 22:45
Pazi, nisam ja ono-malodušan, ;9
Imaš i bitnih malih šrafova - na kojekakvim ventilima, crvenim dugmićima i sl.  :D

LM, ne može čovek na puno toga da utiče, a entuzijazam traži puno vremena. Gledam evo RCUB: pa to je mini-fakultet! Puno ljudi uključeno u projekte, programiraju, administriraju, poučavaju... Što si manji, imaš više all-in-one rešenja. :)

(Ups, evo je holodoc posegnuo za represijom... Vid'te šta ćete: split, lock, whatever...)

Ti i holodoc ste gazde pa vi vidite šta vam je činiti - zaključajte, okujte, seckajte...  :whistle2:

Ja sam na ovom forumu ne zato da bih gubio vreme (veruj mi da od brojnih obaveza imam malo vremena i za spavanje) već da bih na neki način pomogao. Uvek ću se rado odazvati pozivu za pomoć i uložiti neka svoja znanja, iskustva i kontakte koje sam stekao a verujem da nas ima još takvih (mislim na bivše studente). Možda se jednog dana stvori kritična masa pa se neke stvari preokrenu na bolje, ko zna...

holodoc

Ajde da ne bi smo stvarno spamovali u onoj temi o Microsoft skupu podelio sam je i prebacio sve offtopic poruke ovde gde možete do mile volje da nastavite diskusiju ;)
<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
    private function 
__construct(){
        
parent::__destruct();
    }; 

// EOF -> life.php