Digsby = IM + Email + Social Networks

Započeo holodoc, 26.05.2010, 17:51

prethodna tema - sledeća tema

holodoc

26.05.2010, 17:51 Poslednja Izmena: 26.05.2010, 17:53 od holodoc
Kome se smučio maili milion različitih "all in one" instant mesendžera od kojih nijedan ne radi kako treba a bar 110% njih je napunjeno beskorisnim opcijama?  :boodala:

Digsby - jednostavan, lep i neprenatrpan menadžer IM programa, emailova i socijalnih mreža. Podržava lom protokola (GoogleTalk, AIM, MSN, Yahoo, Facebook chat...), socijalnih mreža (Twitter, Facebook...) i email platformi (GMail, Hotmail...). Pun spisak "fičersa" na http://www.digsby.com/features.php Samo još da vidimo kako se ponaša transfer fajlova (tačnije kako su developeri uspeli da implementiraju Jabber protokol) i "Žitko" leti sa mog računara :)



Video koji prikazuje neke od mogućnosti ovog mališe.

<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
    private function 
__construct(){
        
parent::__destruct();
    }; 

// EOF -> life.php

marjan

Baš ću da probam ovaj programčić. Do sada sam uglavnom raubovao Pidgin.
Najveći mi je problem (a i drugima verujem) što je Skype zatvoren, pa njega ne ubacuju u ova all-in-one rešenja. (Ima onaj Nimbuzz, ali samo u mobilnoj verziji, čini mi se ILI da se ide na varijantu sa instaliranim Skajpom u pozadini, što opet ne daje puno).
Unix is user-friendly—it's just choosy about who its friends are.

holodoc

Citat: marjan  27.05.2010, 22:12
Baš ću da probam ovaj programčić. Do sada sam uglavnom raubovao Pidgin.
Najveći mi je problem (a i drugima verujem) što je Skype zatvoren, pa njega ne ubacuju u ova all-in-one rešenja. (Ima onaj Nimbuzz, ali samo u mobilnoj verziji, čini mi se ILI da se ide na varijantu sa instaliranim Skajpom u pozadini, što opet ne daje puno).
Pa ja ga par dana koristim i iskreno ima par interesantnih rešenja. Jedini mi je problem što ne mogu direktno da stavljam ljude na block listu pa moram malko da se pomučim ili kroz Žitka ili eventualno u browseru kroz Džemail (ko nije shvatio do sada Žitko = GTalk, Džemail = GMail  >:D<) :blush:
<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
    private function 
__construct(){
        
parent::__destruct();
    }; 

// EOF -> life.php