AllerCalc

Započeo holodoc, 03.08.2008, 20:42

prethodna tema - sledeća tema

holodoc

Ajde da ja budem prvi koji će da post-uje u ovom malo modifikovanom delu vezanom za aplikativni sotver.

Hteo bih da preporučim jedan dobar kalkulator za "na računar". Naime, kada sam video da Microsoft-ov kalkulator u "scientific" varijanti nema kvadratni koren  :boodala: nisam mogao da verujem kom pametnjakoviću može da padne na pamet da u običnoj verziji kalkulatora ostavi kvadratni koren a da ga nema u naučnoj  :banghead:

Zato sam malo projurio po netu u potrazi za zamenom i guess what... Našao sam fantastičnu zamenu  =P~

AllerCal je pravo malo čudo :) Veoma je jednostavan, podržava kompjutersku notaciju izraza i što je najvažnije ima brdo opcija koje život znače. Program je moguće postaviti da radi rezidentan u memoriji a da se jednim jednostavnim klikom na ikonu u sys trayu pozove. Ko bude proveo makar i malo vremena sa ovim fantastičnim besplatnim i slobodnim softverom više ga nikada neće ispuštati iz ruke.

Sve preporuke  :>

<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
    private function 
__construct(){
        
parent::__destruct();
    }; 

// EOF -> life.php

4797/2004

Kako se rade operacije sa kompleksnim brojevima na ovoj mahini? Verovatno ima tu mogucnost.

holodoc

04.08.2008, 11:15 #2 Poslednja Izmena: 04.08.2008, 11:18 od holodoc
Pa ti bi sad i ručak da kuva i ovce da šiša  :P
Koliko vidim za sada nema tu opciju ali pretpostavljam da je moguće veoma lako napraviti custom funkciju  [-O<

Eto pravog istraživačkog zadatka za vojsku...  ~O) Ovaj... Htedoh reći... Praksu.  :hello:
<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
    private function 
__construct(){
        
parent::__destruct();
    }; 

// EOF -> life.php