Odlican dvosmerni recnik

Započeo Marko Аcović, 30.12.2008, 13:30

prethodna tema - sledeća tema

Marko Аcović

Program je namenjen osobama kojima je potreban brz i nenametljiv srpsko-engleski i englesko-srpski rečnik. Potencijalni korisnici rečnika mogu biti svi koji često koriste računar za pretraživanje Interneta, razmenu elektronskih pisama, proučavanje elektronske i druge dokumentacije, i sl.
Program je potpuno besplatan i moze se skinuti sa adrese: http://www.antivari.com/setup_sr.exe

holodoc

Hm... Interesantan :D Nije loš...

Ali kad sam već na netu ipak sam velika pristalica Google Translate-a. A i instalacija ovoga čuda mi nekako zabagovala prvih dva puta :( Uspelo tek iz treće sreće jer iz prva dva neće :D Al je rima, nadam se da svideće se svima...  :dzavo:
<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
    private function 
__construct(){
        
parent::__destruct();
    }; 

// EOF -> life.php

Marko Аcović

Moguce da instaler nije bas najbolji mada meni nije pravilo nikakve probleme prilikom instalacije.

antivari

^
Instalaciona skripta bi zaista mogla biti i bolja, ali dobro je i 'ispala' kada se uzme u obzir da mi je to bila prva skripta namenjena za javnu upotrebu, gde nemam vise mogucnosti za naknadnu ispravku, tj sta je tu je :)

Sto se tice recnika, dosta sam novog koda dodao, ali nikako ne stizem da to ukomponujem u celinu, jer moram da sto pre privodim TFC/TI studije kraju.


Poz.